Kudo LT

Bushido HERO'S World GP 2011

Vilniuje "Siemens" arenoje įvyko HERO'S World GP bushido turnyras, kuriame dalyvavo kovotojai iš Lietuvos, Latvijos, Lenkijos, Anglijos, Ukrainos, Rusijos bei Japonijos.

Lietuvos Kudo federaciją atstovavo Mindaugas Veržbickas "Ukmergės fight club" ir Ignas Barysas sporto klubas "Cunamis".

Abiems mūsų kovotojams teko susikauti su Japonijos ZST komandos rinktinės kovotojais: Yoshitaka Abe ir Makato Sasaki. Mindaugas kovojo prieš Makato Sasaki. Visą skirtą kovos laiką Mindaugas demonstravo puikią smūgiavimo  techniką, imtynių veiksmais tiek stovėsenoje tiek parteryje, japonų kovotojas nenusileido mūsų kovotojui. Po dviejų raundų kovos, teisėjams dar nebuvo aišku kuris kovotojas yra pranašesnis, todėl buvo skirtas papildomas trečias raundas. Šis raundas ir buvo lemtingas japonijos kovotojui. Mindaugas atlikęs sėkmingą ataką nukautavo savo priešininką ir šventė pelnytą pergalę.

Vakaro super kovoje, Ignas Barysas susikovė su Yoshitaka Abe. Jau pirmojoje raundo minutė, Ignas sėkmingai rankų smūgiais privertė japonų kovotoją pervesti kovą į parterį, kad šis galėtų atsigauti po smūgių krušos. Japonų kovotojas bandė atlikti skausmingą achilo sausgyslės tempimo veiksmą, tačiau Ignas sėkmingai apsigynė. Kova buvo tesiama stovėsenoje, kurioje Ignas buvo pranašesnis už japoną. Po sėkmingos atakos, užspaudęs japonų kovotoją į kampą, Ignas po smūgių kombinacijos aukštu smūgiu į galvą mawashi geri jodan pasiuntė Yoshitaka Abe į nuokautą.

Sveikinimai sportininkams ir jų treneriams. Sėkmės tolimesnesė varžybose. OSU!

Komentarai

Kalendorius

Prisijunkite prie mūsų

All rights reserved © 2003-2016 Kudo Federation Lithuania | Hosted & Secured by nano