Kudo LT

Lietuvos Kudo rinktinės pergalių lietus Anglijos turnyre

Lietuvos Kudo rinktinė šventė pergalę Anglijos Kudo turnyre.

Birželio 7 d. Lietuvos Kudo Federacijos komanda iš Kauno išvyko į Didžiosios Britanijos Kudo turnyrą, į kurį buvo pakviesta prieš du mėnesius. Nors pats turnyras įvyko tik 9 dieną, Lietuvos Kudo komanda turėjo laiko aplankyti ir susipažinti su  pačiomis įžymiausiomis Londono vietomis - Trafalgaro aikšte, Big Ben'u, Londono akimi.

Birželio 9 dieną Lietuvos Kudo komandą atstovavo 5 sportininkai. Rezultatai kaip ir tikėtasi buvo puikūs!

Trečiąją vietą koeficiente iki 260 užėmė Ignas Zarevičius, atstovavęs sporto klubą ,,Tonusas".

Antrąsias vietas iškovojo Tomas Zaverucha ir Paulius Žitinevičius. Tomas pirmąją kovą laimėjo rankos laužimu, o antrąją - per pratęsimą prieš fiziškai stiprų Anglijos kovotoją. Finale jam teko pripažinti bendraklubio Viliaus Tarasevičiaus pranašumą. Paulius Žitinevičius efektyvia ir įspūdingą technika palaužė Prancūzijos ir Anglijos kovotoją, o fantastiškame finale turėjo pripažinti japono Nakamura Tomohiro pranašumą. Be to, japonas yra Pasaulio Kudo vicečempionas, todėl kova iki paskutinių sekundžių buvo išties įtempta, nes nei vienas, nei kitas kovotojas nenorėjo patirti pralaimėjimo.

Čempionais tapo Vilius Tarasevičius, kuris pirmąją kova nugalėjo Ippon (rankos laužimu), o antroji kova tetruko 15 sekundžių (taipogi laimėjo rankos laužimu). Koeficiento iki 250 finale jis susitiko su bendraklubiu Tomu ir per pirmąjį laiką teisėjai skyrė pergalę jam. Kone įspūdingiausią vakaro kovą pademonstravo klubo ,,Cunamis" sunkiasvoris Paulius Pečeliūnas. Jau pirmojoje kovoje jis nepaliko šansų anglų kovotojui, o finalinėje kovoje atlikęs vos du spyrius išplėšę pergalę prieš lenkų kovotoją.

Jakucho Azuma Takashi ir Anglijos Kudo Federacija bendroje komandų įskaitoje skyrė pergalę Lietuvos Kudo komandai.

Lietuvos Kudo Federacija džiaugiasi nuostabiu komandos pasirodymu šiame turnyre.