Kudo LT

Lietuvos mėgėjų K-1 čempionatas

Šį šeštadienį, Klaipėdoje vyko Lietuvos mėgėjų K-1 čempionatas. Šiame čempionate dalyvavo didelis skaičius sportininkų iš Lietuvos. Be abejonės, šiame čempionate dalyvavo ir pajėgi Lietuvos KUDO federacijos rinktinė. Visi sportininkai grįžo su medaliais.

Čempionais tapo: Herkus Lukošiūnas, kuris pirmoje kovoje įspūdingu nokautu mavashi chudan smugiu per 23 sekundes įveikė pajėgų priešininką iš Klaipėdos; Rokas Bučas įspūdingu nokautu mavashi jodan laimėjo prieš Rokiškio atstovą, bei Marius Čiupakevičius, kuris gražia ir efektyvia technika nepaliko vilčių savo priešininkui ir šventė pergalę.

Vicečempionu tapo Sergej Anisimenko, kuris finale susitiko su savo bendraklubiečiu Herkumi Lukošiūnu.

Trečiąją vietą laimėjo Laurynas Plisas, kuris parodė kovotojo charakterį ir sukovojo itin techniškai. Deja, teisėjų sprendimas buvo kitoks ir pergalė atiteko priešininkui.
Lietuvos KUDO federacija džiaugiasi savo sportininkais ir jų pasiektais rezultatais. Džiugu, jog  tikrąją Kudo dvasią jie sugeba parodyti ne tik Kudo varžybose, bet ir ringe, kur dar kartą įrodo, kad Kudo yra universalus kovos menas ir jo atstovai gali kovoti daugelio kovos stilių varžybose. OSU!