Kudo LT

MMA kovos Kaune!

Spalio 24 d. Kaune įvyko MMA kovos, kuriose dalyvavo ir 4 LKSF sportininkai.

Spalio 24 d. Kaune įvyko mėgėjų MMA kovų vakaras, kurį organizavo sporto klubas „Fighter House“ ir Plungės „Riterio“ klubas. Šiame turnyre vyko 8 kovos, kuriose kovojo ir Kauno „Fight Club Cunamis“ sportininkai. Trys iš keturių dalyvavusių kovotojų šventė pergales.

 

Pirmojoje vakaro kovoje pagal „Grappling“ taisykles susikovė Matas Lukerovas (klubas „Cunamis“) ir Ervinas Fokinas (klubas „Tora“). Teisėjų sprendimu po trijų raundų kovą laimėjo Matas Lukerovas.

 

Kitoje vakaro kovoje susikovė Vilius Tarasevičius (klubas „Cunamis - Hokuto“) ir Šarūnas Vairušis (klubas „Gladiatoriai“). Jau pirmame raunde Vilius pademonstravo gerus parterio įgūdžius ir paskutinėmis sekundėmis rankos laužimu įveikė savo priešininką.

 

Ketvirtojoje kovoje susikovė Mantas Smailys (klubas „Cunamis“) ir Mindaugas Bielskis  (klubas „Tora“). Nors priešininkas buvo keliais kilogramais sunkesnis, teisėjų sprendimu Mantas dominuodamas nugalėjo savo priešininką.

 

Kitoje vakaro dvikovoje susikovė Mantas Juzeliūnas (klubas „Cunamis“) ir Gintautas Januška (klubas „Plungės riteris“). Šioje kovoje didesnį svorį ir didesnę patirtį turintis Gintautas Januška teisėjų sprendimu iškovojo pergalę prieš Mantą.

 

Sveikiname sportininkus. Osu! 

Foto/Video

Kalendorius

Prisijunkite prie mūsų

All rights reserved © 2003-2016 Kudo Federation Lithuania | Hosted & Secured by nano