Kudo LT

TONUSAS

Kauno miesto sporto klubas “Tonusas” buvo įkurtas 2009 m. spalio mėn. 8 d. Klubas yra savarankiška organizacija, veikianti ugdymo pagrindais sporto srityje. Šiame Kudo sporto klube yra ugdoma sportuojančių asmenų valia, charakteris ir disciplina. Kadangi šis kovos menas apima ne tik fizinį pasirengimą, bet ir vidinę sportininko dvasią, labai naudinga vaikus leisti sportuoti nuo pat mažumės. Vaikai, pradėję lankyti sporto klubą „Tonusas“, ne tik apjungia karatė, Tai bokso, džiu-džitsu ir bokso technikas, bet ir lavina savo dvasinę būklę, ugdo harmoningą stabilią asmenybę.

„Tonuso“ misija Lietuvoje yra ne tik populiarinti Kudo sporto šaką, bet ir sudaryti kuo daugiau galimybių mokytis šios iš Japonijos kilusios kovinės sporto šakos, tobulinti jos techniką, ir galbūt pasiekti skambių rezultatų įvairiose Lietuvos, Europos ar net pasaulinio lygio varžybose.

Sporto klubo  „Tonuso“ treneris yra daugkartinis Lietuvos čempionas, Europos kudo vicečempionas,  trečiosios vietos pasaulio kudo čempionato bei pasaulio kudo taurės  trečios vietos nugalėtojas Tomas Šviažas. Jis, be visų savo pasiekimų, Vilniaus Pedagoginiame Universitete baigė sporto trenerių kursus, kurie suteikė jam sporto trenerio licenziją.

Galima užtikrinti, kad Jūsų vaikai, ar Jūs patys, sporto klube „Tonusas“ gausite kvalifikuoto trenerio paslaugas, pastovų tvarkaraštį bei neišsenkančią naudą tiek kūnui, tiek sielai.

Kaip mus rasti Google Maps

Tvarkaraštis

 

 IIIIV
16:30 - 17:30vaikai
17:30 - 19:00paaugliai
19:00 - 20:30suaugusieji

 

Kontaktai

Klubo prezidentas, kudo treneris Tomas Šviažas
Adresas: Juozapavičiaus pr. 82A., Kaunas
Tel.: +370 600 66894

Kalendorius

Prisijunkite prie mūsų

All rights reserved © 2003-2016 Kudo Federation Lithuania | Hosted & Secured by nano