Kudo LT

Turnyras Kamikaze-2

Kovo 20 įvyko jau antrasis Kudo turnyras "Kamikaze".

Šiame turnyre, kuris vyko Kaune, policijos sporto mokykloje, dalyvavo per šimtą sportininkų iš Lietuvos klubų: "Cunamis", "Tonusas", "Faiteris", "Adrenalinas", "Ukmergės Fightclub", "Grizlis" ir "Roninas". Sportininkai galėjo dalyvauti dvejopo tipo rungtyse: pagal sumo imtynių taisykles ir kudo taisykles.







Foto/Video

Rezultatai

 

SUMO

45 kg ( 7 m.)

1.Reimondas Kederis  “Faiteris”      

2.Pijus Migonis           “Faiteris”         

 

33 kg (8 m.)

1. Karolis Kelpšas                ”Faiteris”

2.Gerardas Narauskas          ”Faiteris”

3.Gelminas Gudonavičius      ”Faiteris”

 

35 kg (9-10 m.)

1.Laimonas Paulauskas        ”Faiteris”

2.Dominykas Dovidavičius     “Cunamis”

3.Jokūbas Kasperavičius       “Cunamis”

 

40 kg.(10-11m.)

1.Darija Tamulionytė           ”Faiteris”

2.Nidas Vidzickas                ”Faiteris”

3.Justas Migonis                 “Adrenalinas”

 

 

50 kg(10-11 m.)

1.Justas Karabinas     “Cunamis”               

2,Arnas Morkūnas      “Faiteris”

 

 

40 kg(12 m.)

1.Tomas Dovidavičius        “Cunamis”

2.Ernestas Sakas              “Ukmergės fightclub”

2.Rimvydas Makaveckas    ”Faiteris”

 

 

KUDO

1

Gerardas Narauskas 170 kof   “Faiteris“     

VS

Gelminas Gudonavičius 170 kof.  “Faiteris“

2

Danis Zigmantavičius 180  kof. “Faiteris“                  

VS

Ugnius Kregždė  180 kof.   ”Tonusas” 

3

Nidas Vidzickas 190 kof.  “Faiteris“                 

VS

Tadas Tautkevičius 190 kof.   “Tonusas”

4

Ernestas Sakas 180 kof. ”Ukmerges fightclub”

VS

Rytis Leskauskas 180 kof. “Grizlis”  

5

Tomas Kuprys 200 kof.  “Grizlis”     

VS

Dmitrij Anisimenko 200 kof.  “Cunamis”

6

Marius Čiupkevičius 210 kof.  “Cunamis”  

VS

Dalius Kšivickas 210 kof. “Cunamis           

7

Arnoldas Černyšovas 220 kof. “Cunamis”

VS

Donatas Gorban 220 kof.”Faiteris”

8

Gintaras Bosaitis 200 kof. “Faiteris”       

VS

Simonas Ryliškis 200 kof.”Cunamis”  

9

Gytis Rimkus  250 kof.”Faiteris”            

VS

Evaldas Lipčius 250 kof. “Tonusas”

10

Dovydas Pluiras 230 kof. "Adrenalinas"

VS

Edmond Agasaryan 230 kof. “Cunamis” 

11

Darija Tamulionytė 190 kof. "Faiteris"

VS

Vitalijus Salogubovas 200 kof. "Faiteris" 

12

Tomas Kišonas 240 kof. “Tonusas” 

VS

Sergej Anisimenko 240 kof. “Cunamis”  

13

Rokas Bučas 220 kof. ”Cunamis“

VS

Artiom Bogdanov 220 kof.“Faiteris“

14

Tomas Vaitkevičius 260 kof.“Adrenalinas“   

VS

Martinas Venskaitis 260 kof.”Tonusas“

15

Mantas Juzeliliūnas 240 kof.”Grizlis“        

VS

Deividas Colkevičius 240 kof.“Tonusas“

16

Meinordas Vilkas 240 kof.“Tonusas“       

VS

Laurynas Plisas 240 kof. “Cunamis” 

17

Dovydas Juškevičius 240 kof.“Grizlis“         

VS

Vitalijus Šulga 240 kof.”Cunamis”

18

Nauris Lukošiūnas 220 kof. “Cunamis”        

VS

Rokas Bučas 220 kof.”Cunamis“

19

Domas Preikša 270+ kof. “Roninas”          

VS

Arnoldas Mosteika 270+ kof. ”Tonusas”

20

Marius Sabaliauskas 240 kof.”Tonusas”        

VS

Tomas Zaverucha 240 kof.”Cunamis

21

Vaidas Bieliauskas 240 kof.”Tonusas”       

VS

Ovidijus Bartusevičius  240 kof. ”Adrenalinas”

22

Vytautas Šuminskas 250 kof.”Adrenalinas “    

VS

Klaidas Skapas 250 kof.”Cunamis”

23

Darius Kasperavičius 230 kof. "Grizlis"

VS

Edmond Agasaryan 230 kof.”Cunamis”

24

Andrius Ursuvas 240 kof.”Tonusas”        

VS

Deividas Ubortas 230 kof.”Grizlis”

25

Ramūnas Katinauskas 250 kof.”Grizlis”  

VS

Klaidas Skapas 250 kof.”Cunamis”

 

VYRAI

26

Paulius Gedikas 240 kof. ”Cunamis”

VS

Karolis Urbonavičius 250 kof.”Adrenalinas”

27

Vilius Janušaitis 240 kof.”Cunamis”              

VS

Vaidas Dirse 240 kof.”Faiteris”

28

Renaldas Kulešius 250 kof.”Adrenalinas”          

VS

Giedrius Zubelis 250 kof. “Ukmergės fightclub“  

29

Algirdas Kuras 270 kof.”Adrenalinas”            

VS

Denis Paškevičius 270 kof.”Faiteris”

30

Darius Liaudanskas 250 kof. ”Faiteris”            

VS

Renaldas Kulešius 250 kof.”Adrenalinas”

31

Ernestas Sapatka 260 kof. “Faiteris“             

VS

Mindaugas Veržbickas 260 kof. “Ukmergės fightclub 

32

Martynas Guiga 250 kof.”Tonusas”              

VS

Arnoldas Čerauskas 250 kof.“Faiteris“ 

33

Kąstytis Lukošius 230 kof.“Tonusas“          

VS

Arnas Stoškus 230 kof.”Tonusas”

34

Audrius Girkantas 270 kof.“Tonusas“          

VS

Klaudijus Aukštuolis 260 kof.”Ukmergės Fightclub”

35

Paulius Taraškevičius 270 kof.”Grizlis”

VS

Donatas Klimenko 270 kof.”Roninas”

Komentarai

karolis:

laba diena, kelinta valanda prasideda turnyras ir kokia iejimo kaina? aciu

KUDO LITHUANIA
Renginio pradžia yra 12 valandą, o pats renginys yra nemokamas žiūrovams.

Kalendorius

Prisijunkite prie mūsų

All rights reserved © 2003-2016 Kudo Federation Lithuania | Hosted & Secured by nano