Kudo LT

Turnyras Kamikaze-4

Sausio 28 d. įvyko jau kone tradicija tapęs Kudo turnyras Kamikaze – 4.

Šiame turnyre dalyvavo virš 80 sportininkų, iš visų Lietuvos klubų: Cunamis, Grizlis, Fight Academy, Hidza, Tonusas, Adrenalinas, Faiteris, taipogi svečiai iš Kaliningrado bei Latvijos. Didžiausia sportininkų delegaciją delegavo sporto klubas „Cunamis“.  Kaip ir kiekvienais metais turnyrą stebėjo dešimtys žiūrovų, kurie atėjo palaikyti sportininkų. Jie išvydo gražias bei techniškas jaunųjų sportininkų kovas, kurios paliko gerą ispūdį visiems stebėjusiems.  Sportininkai varžėsi pagal dvi rungtis – Sumo ir Kudo taisykles. Sportininkai parodė tvirtą charakterį bei ryžtą nugalėti, linkime sėkmės tolimesniuose turnyruose ir dar daugiau ryžto siekti pergalių!

 

Rezultatai

KUDO rungtis

1Kajus Kaneckas   180 kof   “Tonusas“
VSMantas Remeika  „Faiteris“
2Reimondas Kederis    180  kof.  “Adrenalinas“
VSŽilvinas Osipovas  ”Cunamis”
3Vitalijus Salogubovas   200 kof.   ”Faiteris”
VSRimvydas Židžiūnas “Tonusas”
4Laurynas Radišauskas  190 kof.   ”Cunamis”VSUgnius Kregždė  “Tonusas” 
5 Evaldas Nemcevičius  220 kof.   “Adrenalinas”
VSKarolis Jancevičius   “Tonusas”
6Laurynas Nabažas    200 kof.“Adrenalinas“VS Petras Gintautas   „Cunamis“         
7Jokūbas Kasperavičius   180 kof.    “Cunamis”
VSSu nugaletoju poros.nr 2
8Marijus Pikulis   240 kof.„Adrenalinas“
VSVilius Janušaitis    ”Cunamis”
9Arnas Morkūnas       200 kof.”Adrenalinas ”
VSEdvinas Brazauskas “Cunamis”
10Rimvydas Makaveckas  200 kof. “Faiteris”
VSEimantas Savickas  “Cunamis”
11Ričardas Andziulevičius 210  kof.”Fight Academy”
VSNaglis Bagdonas       “Cunamis”
12Tomas Kuprys  220  kof.”Fight Academy”
VSDovydas Špokauskas  “Cunamis”
13Tadas Belkevičius   240  kof.“Cunamis “
VSRegis Radišauskas   ”Cunamis“
14Simas Žilys   250 kof.”Cunamis “
VSSimas Janauskas   “Adrenalinas“
15Elvinas Savukynas    250 kof.“Tonusas“
VSPovilas Smirnovas    “Cunamis”
16Ivas Stankevičius   220   kof.“Tonusas“
VSSu nugalėtoju poros nr.5
17Kasparas Narakas   230 kof. “Cunamis”VSAidas Deltuva   “Adrenalinas”
18Gytis Rozplochas 240 kof.”Cunamis”VSSu nugalėtoju poros nr. 15
19Lukas Macijauskas   240 kof.”Hidza”VSSergej Anisimenko  “Cunamis”
20Erikas Vaičiulis     240 kof. “Hidza”
VSTomas Šašinas      ”Fight Academy”
21Armondas Šileika  250 kof.”Fight Academy”
VSTomas Vasiliauskas ”Cunamis”
22Edgaras Efimovas     240 kof.”Cunamis”
VSArnoldas Černyšovas „Cunamis“
23Lukas Masiulevičius    240 kof.”Cunamis”VSMatas Sapežinskas   ”Cunamis ”
24Rytis Leskauskas    190 kof.”Fight Academy”VSUgnius Kregždė         “Tonusas” 
25Matas Povilaitis 220 kof.“Cunamis“
VSSu nugalėtoju poros nr. 12
26Tomas Zaksas 210 kof. “Cunamis”VSSu nugalėtoju poros nr.11
27Darius Parvalkevičius   250 kof.“Tonusas“VSOvidijus Antanavičius  ”Hidza”
28Donatas Klimenko  270 kof.”Hidza”VSDominykas Sapiega      „Fight Academy“ 
29Rokas Rižauskas  270 kof.”Tonusas”VSKarolis Cickevičius        “Faiteris”
30Antanas Serov  240 kof.”Tonusas”VSDeividas Ubortas     “Fight Academy”
31Lukas Jurgaitis 240  kof.”Hidza”VSDarius Kasperavičius    „Fight Academy“
32Šarūnas Survila 240   kof.“Grizlis“VSTadas Radzevičius “Fight Academy”
33Rokas Karoblis 260 kof.”Faiteris”VSBenas Mačiulaitis   ’Fight Academy“
34Aidas Tarnauskas  230 kof. ’Fight Academy“VSSu nugalėtoju poros nr.17
35Edmond Agasarian   230 kof.”Cunamis”VSSu nugalėtoju poros nr.20
36Vygantas Brokorius 190 kof.“Faiteris“VSSu nugalėtoju poros nr.4
37Lukas Genevičius 250 kof.“Hidza”VSEdgaras   Kazokaitis “Voras”
38Eigirdas Jurgaitis  240 kof.„Fight Academy“VSSu nugalėtoju poros nr.30
39Mantas Juzeliūnas  240 kof. “Fight Academy”VSSu nugalėtoju poros nr.32
40Edvinas  Simonaitis  Sumo 33 kg.”Faiteris”VSAivaras Šabrauskas  „Tonusas“

 

Vyrai

 

1Darius Liaudanskas       260 kof.  “Faiteris”
VSŠarūnas Bačiliūnas „Tonusas“
2Vytautas Kuktaras         260 kof. “Hidza”
VSPaulius Taraškevičius “Fight Academy”
3Ignas Zarevičius            270 kof. “Tonusas”
VSDenis Paškevičius “Faiteris”
4Algirdas Kuras              270 kof. “Adrenalinas”
VSAudrius Šarpnickas “Grizlis”
5Rimas Petraitis              270+ kof. “Grizlis”
VSAleksandr Baidalov “Latvija”
6Ernestas Barkauskas     270 kof. “Cunamis”
VSSu nugalėtoju poros nr. 3
7Simas Judzinskas          260 kof. “Adrenalinas”VSVaidas Gasiulis “Grizlis”

 

Koeficientas 250

1.Nerijus Čereška “Tonusas“
2.Ignas Nekraševičius „Tonusas“
3.Vladimir Rajevskij „Rusija-Kaliningrad“

Foto/Video

Komentarai

Kalendorius

Prisijunkite prie mūsų

All rights reserved © 2003-2016 Kudo Federation Lithuania | Hosted & Secured by nano