Kudo LT

Vilnius Open 2013" tarptautinis kikbokso čempionatas

Šį savaitgalį Vilniuje įvyko vienas stipriausių metų turnyrų – atviras Vilniaus Kikbokso čempionatas „Vilnius Open 2013“. Šiame turnyre jėgas išbandė vieni iš stipriausių Lietuvos kovotojų, taipogi svečiai iš užsienio

Šį savaitgalį Vilniuje įvyko vienas stipriausių metų turnyrų – atviras Vilniaus Kikbokso čempionatas „Vilnius Open 2013“. Šiame turnyre jėgas išbandė vieni iš stipriausių Lietuvos kovotojų, taipogi svečiai iš užsienio. Renginio turnyrą papuošė ir vakaro dvikova, kurioje susikovė du stipriausi Lietuvos kovotojai – Mindaugas Sakalauskas ir Sergej Maslobojev.
Kaip ir kiekvienais metais šiame turnyre dalyvavo ir klubo „CUNAMIS“ sportininkai. Šį vakarą kovotojai kovojo puikiai.
Laurynas Plisas savo kategorijoje iškovojo garbingą trečią vietą tik pralaimėjus daugkartinių turnyrų prizininkui ir nugalėtojui Jan Naus iš Vilniaus.
Rokas Bučas finalinėje kovoje susitiko su Pasaulio Muay Thai čempionu iš Izraelio. Rokas puikiai sukovojo prieš tokio lygio kovotoją, deja, tą vakarą sėkmė šypsojosi Izraelio sportininkui.
Paulius Virbašius sėkmingai pradėjęs kovas šiame turnyre, finale susitiko su vienu geriausiu ir tituluočiausiu kovotoju Karoliu Liukaičiu iš sporto klubo „Titanas“. Kova buvo nuožmi ir Paulius įrodė, kad turi kovotojo charakterį, bet patirties trūkumas vis dėlto sukliudė tapti čempionu, todėl Paulius tenkinosi antrąja vieta.

Sveikiname kovotojus ir linkime sėkmės kituose turnyruose! Osu.

Komentarai

Kalendorius

Prisijunkite prie mūsų

All rights reserved © 2003-2016 Kudo Federation Lithuania | Hosted & Secured by nano