Kudo LT

2014 metų Pasaulio Kudo čempionatas

Šiame čempionate dalyvavo Tomas Šviažas, Paulius Pečeliūnas, Rokas Karoblis, Vilius Tarasevičius, bei treneris Arnoldas Lukošiūnas.

Lapkričio 15-16 dienomis kovos menų sostinėje Japonijoje įvyko kas ketveri metai vykstantis Pasaulio Kudo čempionatas. Šiame čempionate dalyvavo stipriausi kovotojai  iš 60 pasaulio šalių. Didžiausias rinktines sudarė Rusijos ir Japonijos sportininkai.

Kaip ir kiekvieną čempionatą Lietuvos Kudo sporto federacija šį kartą išsiuntė savo komandą, kurią sudarė 4 kovotojai  bei treneris.

Komandą sudarė: Tomas Šviažas (Tonusas), Paulius Pečeliūnas (Cunamis), Vilius Tarasevičius (Hokuto), Rokas Karoblis (Faiteris) bei treneris sporto klubo „Faiteris“ prezidentas Arnoldas Lukošiūnas.

Pirmąsias kovas pralaimėjo ir varžovų pranašumą turėjo pripažinti Vilius Tarasevičius, kuris apylygėje kovoje nusileido Yannice Cand iš Prancūzijos. Paulius Pečeliūnas pralaimėjo prieš japoną Kota Nomura, kuris vėliau tapo pasaulio vicečempionu.

Tomas Šviažas pirmojoje kovoje įveikė Dae Kwon Lee iš Šiaurės Korėjos, o antrojoje kovoje susitiko su tituluotu Rusijos kovotoju, pasaulio čempionu Yuri Panov. Prieš tris metus Tomas jau buvo susitikęs su šiuo kovotoju Pasaulio taurės varžybose, Rusijoje, deja, ir šis kartas buvo nesėkmingas, todėl teko pripažinti varžovo pranašumą.

Toliausiai iš visų pavyko nueiti Rokui Karobliui, kuris pirmojoje kovoje, rankos laužimu įveikė Sergei Chiascenco iš Moldovos, o antrojoje kovoje japonų žvaigždę Hisaki Kato. Deja, trečiojoje kovoje jam teko pripažinti Shirkhan Ismaylov pranašumą ir taip tenkintis penktąja vieta.

Linkime kovotojams nenuleisti rankų ir siekti aukščiausios pakylos kitose Pasaulio čempionatuose!

 

Čempionato rezultatus rasite čia: http://www.ku-do.com/WorldKUDO2014/jpn/results.html

Komentarai

Kalendorius

Prisijunkite prie mūsų

 

All rights reserved © 2003-2019 Kudo Federation Lithuania | Hosted & Secured by nano