Kudo LT

Lietuvoje viešėjo KUDO įkurėjas Jakucho Azuma Takashi

Šis savaitgalis Lietuvos KUDO federacijai buvo didžiulė šventė. Lietuvoje viešėjo 8 dano KUDO meistras bei įkūrėjas Sensei Azuma Takashi. Su juo atvyko ir jo žmona Keiko Azuma bei KUDO delegacija iš Japonijos.

Šis savaitgalis Lietuvos KUDO federacijai buvo didžiulė šventė. Lietuvoje viešėjo 8 dano KUDO meistras bei įkūrėjas Sensei Azuma Takashi. Su juo atvyko ir jo žmona Keiko Azuma bei KUDO delegacija iš Japonijos: Shimizu Kazuma, Kozaki Kazuhiko, Kamiyama Nobuhiko bei Prancūzijos KUDO federacijos prezidentas – Shinya Tsuchida.
Meistras bei delegacija atvyko ketvirtadienį po pietų, kur Vilniaus oro uoste juos pasitiko Lietuvos KUDO federacijos delegacija. Tą vakarą, Sensei Azuma Takashi bei Lietuvos KUDO federacija bendros vakarienės metu aptarė kai kuriuos planus, susijusius su KUDO plėtote Lietuvoje.

Kitą dieną, Japonijos ir Lietuvos delegacija vyko į Vilnių – į Lietuvos Kūno Kultūros bei Sporto departamentą, kur mus pasitiko departamento vadovas Klemensas Rimšelis. Departamento vadovas su Sensei Azuma Takashi aptarė svarbius klausimus, kurių vienas buvo – įstojimas į Pasaulio Antidopingo Konvenciją. Departamento direktorius Klemensas Rimšelis papasakojo, koks yra svarbus ir reikšmingas Lietuvos KUDO federacijai šis įstojimas, o meistras patvirtino, kad šie reikalai jau yra tvarkomi ir netolimoje ateityje viskas turėtų būti įvykdyta. Po susitikimo departamente Japonijos ir Lietuvos delegacijos lankėsi ekskursijoje po Vilnių, kur aplankė įžymiausias vietas bei pabuvojo Trakų pilyje.
Šeštadienį prasidėjo pagrindinis renginys – meistro Sensei Azumos Takashi vedamas seminaras. Seminaras truko 4 valandas. Sensei Azuma Takashi paaiškino technikos svarbą, atliko IDO GEKO technikas bei kombinacijas, taipogi UKEMI – kas išvertus reiškia kritimus iš įvairių situacijų. Prieš besibaigiant seminarui, sensei Shinya Tsuchida parodė keletą imtynių pratimų. Dalyviai liko patenkinti aukštu Japonų techikos lygiu.

Sekmadienį vyko antroji seminaro dalis. Buvo planuota, jog pradžioje vyks seminaras,o po jo seks diržų laikymas. Bet Japonų delegacija nusprendė, kad egzaminas vyks to paties seminaro metu. Todėl jau po keleto parodytų technikos pratimų, prasidėjo bazinė KIHON technika, kurią atliko tiek laikantys DAN egzaminus, tiek dalyvaujantys seminare. Po dviejų valandų atlikto technikos testo, prasidėjo DAN laikymo kovos. Viskas praėjo sklandžiai, o svečiai iš Japonijos liko patenkinti aukštu technikos bei kovotojų lygiu.
Juodus diržus apsigynė šie Lietuvos KUDO federacijos kovotojai:

Tomas Šviažas, Ignas Barysas, Igor Nebaraka, Arnoldas Lukošiūnas bei Michail Kočiurov. Lietuvos KUDO federacija patenkinta aukštu sportiniu lygiu bei padidėjusia juodų diržų komanda Lietuvoje.

Po egzamino Japonijos bei Lietuvos delegacija dalyvavo Sayonara atsisveikinimo vakarėlyje, kur taipogi viešėjo svečiai iš Kaliningrado bei vienas svečias iš Šveicarijos. Lietuvos delegacija įteikė dovanas Japonijos atstovams, pasidalinta įspūdžiais. Apibendrinat visą Lietuvos vKUDO federacijos lygį, Sensei Azuma Takashi išreiškė pasitenkinimą, jog lietuviai turi tikrą kovotojo dvasią bei puikų meistriškumą. Palinkėjo sėkmės federacijos prezidentui Ilgarui Gružinskui ir prasitarė, kad viskas eina gerąja linkme.

Pirmadienio rytą, Japonijos delegacija iš Vilniaus oro uosto išvyko atgal į Japoniją.
Taigi Lietuvos KUDO federacija dėkoja visiems, kurie prisidėjo prie šito didžiulio renginio bei visiems kurie sudalyvavo seminare.
Linkime toliau uoliai treniruotis bei eiti pasirinktuoju KUDO keliu.

OSU!

Foto/Video

Komentarai

Kalendorius

Prisijunkite prie mūsų

 

All rights reserved © 2003-2019 Kudo Federation Lithuania | Hosted & Secured by nano