Kudo LT

Lietuvos Kudo Federacija Estijoje

Šeštadienį Estijoje vyko sporto komplekso "TERAS" atidarymas, kuriame dalyvavo ir Kudo įkūrėjas Azuma Takashi.

Šeštadienį Lietuvos Kudo Federacijos prezidentas Ilgaras Gružinskas, generalinis sekretorius Vilius Tarasevičius ir sporto klubo „Adrenalinas“ prezidentas Saulius Džiaugys, buvo pakviesti dalyvauti Estijoje vykusio sporto centro „Teras“ atidaryme, kuriame dalyvavo ir KUDO įkūrėjas, 9 danas – Azuma Takashi.

 

Sensei Azuma Takashi atvyko su gausia delegacija. Tarp jų buvo jo žmona Keiko Azuma, K.I.F atstovas 7 danas Takahasi Hideaki, Kudo legenda 6 danas – Osada Kenichi,  6 danas Yamada Riichiro bei 5 dano savininkas, gyvenantis Japonijoje - Alexei Kononenko.

Estijos sporto centras „Teras“ padarė labai didelį įspūdį visiems susirinkusiems, kadangi toks centras, ko gero, vienas iš geriausių Kudo pasaulyje. Jame yra net keturios salės, skirtos užsiiminėtirusas KUDO, aerobikos salė, viena didelė varžybų salė, treniruoklių salės, pirtys, dušai.

 

Po pietų vyko šio centro atidarymas, kuriame buvo parodytas KUDO pristatomasis klipas žiūrovams, taipogi, dvi parodomosios kovos ir Sensei Azumos Takashi kalba. Po šios šventės visi buvo pakviesti į bendrą vakarienę, kurioje Lietuvos Federacijos atstovai turėjo progą pabendrauti su Ukrainos, Rusijos, Anglijos Federacijų vadovais ir pačiu Sensei Azuma Takashi, bei su juo atvykusia delegacija. Su Anglijos atstovu Sensei Mohamed Anas buvo kalbama apie Europos šalių Kudo Federacijos bendradarbiavimą ir Lietuvos Federacija sulaukė kvietimo dalyvauti birželį vyksiančiame KUDO seminare bei varžybose, į kurias atvyks ir pats Sensei Azuma Takashi.

Be abejo, kartu su Sensei Azuma Takashi buvo diskutuota apie tokius svarbius klausimus, kaip įstojimas į W.A.D.A, Europos Federaciją ir Lietuvos Kudo Federacijos augimą. KUDO įkūrėjas liko sužavėtas sparčiu Lietuvos Federacijos progresu. Visi vykstantys procesai tarptautinėje KUDO erdvėje byloja apie tai, jog jau gana greitai Kudo Federacijos gyvenimas pajudės dideliu žingsniu į priekį ir jos nariai tikisi, kad tai bus naujas įkvėpimas visiems.

OSU!

Foto/Video

Komentarai

Kalendorius

Prisijunkite prie mūsų

 

All rights reserved © 2003-2019 Kudo Federation Lithuania | Hosted & Secured by nano