Kudo LT

S.W.A.T. - 40 turnyras

Šių metų balandžio 18 dieną Kaune įvyko Bushido S.W.A.T - 40 turnyras.

 

Balandžio 18 d. Kaune nuaidėjo neeilinis renginys – Bushido S.W.A.T 40 turnyras, kurį organizavo Lietuvos Bushido federacija kartu su Kauno miesto sporto klubu „Cunamis" ir pagrindiniu renginio rėmėju saugos tarnyba " ES Security".

Pilnutėlėje salėje žiurovai išvydo 15 kvapą gniaužiančių kovų. Kovotojai atstovavo tokius sporto klubus kaip: „Dainralfas”, „Titanas”, „Cunamis”, “Faiteris”, „Hidza”, „Hokuto”, “Rings”, „Muay Thai Imperija” bei „Kovos Akademija”.

 Kovos vyko pagal patvirtintas K-1 bei ZST taisyklės.

Gedas Bridikis kovoje pagal K-1 taisykles nepaliko vilčių savo priešininkui Justinui Augustinui iš “Kovos akademijos”. Gedas pasiuntė 2 kartus savo varžovą į nokdauną ir teisėjui sustabdžius kovą pelnytai išplešė pergalę.

Ispūdingo sudėjimo „Cunamis” klubo kovotojas Paulius Žitinevičius taipogi šventė pergale. Paulius pagal ZST taisykles susitiko su pajėgiu kovotoju Mindaugu Šurmaičiu iš „Kauno kovinių menų centro”. Dėja, varžovui atlikus mėtimą ir patyrus traumą, kovotojas atsisakė tęsti kovą, ko pasekoje pergalė atiteko Pauliui.

Dar vienas įspudingo stoto „Cunamis” klubo kovotojas Paulius Pečeliūnas visiškai nepaliko vilčių savo priešininkui Eimantui Vaikasui (sporto klubas “Rings”). Gražiomis atakomis Paulius visiškai sutriuškino savo priešininką ir daktarams sustabdžius kovą, pergalė atiteko Pauliui.

Kitoje dvikovoje susitiko Kauno klubų atstovai Vilius Tarasevičius „Hokuto” ir Mantas Juzeliūnas „Hidza”. Intensyvioje kovoje, priešininkai keitėsi smūgiais ir ieškojo būdų palaužti savo priešininkus. Po dviejų raundų apilygės kovos teisėjai pakėlė abiejų kovotojų rankas į viršų ir paskelbė lygiasias.

Jaunasis talentas Nauris Lukošiūnas nepaliko jokių šansų savo priešininkui Laurynui Šatkui iš sporto klubo „Dainralfas”.  Po trijų raundų dominavimo teisėjai kėlė “Cunamis” klubo kovotojo ranką.

Dar vienas klubo „Cunamis” kovotojas Paulius Virbašius susitiko su patyrusiu kovotoju Mantvydu Švėgžda iš sporto klubo „Titanas”. Kova nuo pirmų sekundžių prasidėjo intensyviai. Jau pirmojo raundo metu Paulius pataikė labai tikslių smūgių ko pasekoje priešininkas susvyravo, bet sugebėjo išstovėti ant kojų. Po trijų raundų mūšio vis dėl to kilo Mantvydo Švėgždos ranka,  o Paulius įgavo neįkainojamos patirties.

Netikėta pergalė šventė jaunasis klubo „Faiteris“ kovotojas Rokas Karoblis. Jis vienbalsiu teisėju sprendimu įveikė vieną tituluočiausių priešininkų Lietuvoje – Valdemar Kulda. Rokas pademonstravo puikius imtynių sugebėjiimus ir užsiėmęs dominujančią poziciją visus du raundus neleido priešininkui atsikvėpti.

Paskutinėje ir ilgai lauktoje vakaro kovoje žiūrovai išvydo vieną gražiausių ir fantastiškiausių kovų šiais metais. Revanšinėje kovoje susitiko „Sparta Gym“ klubo kovotojas Jan Naus ir „Cunamis“ klubo pažyba Herkus Lukošiūnas. Nuo pirmų sekundžių žiurovai stebėjo kovą sulaikė  kvapą. Tikslūs, aštrūs smūgiai lydėjo Herkų artyn pergalės ir po trijų raundų kovos, vienbalsiu teisėjų sprendimu pergalę šventė Herkus Lukošiūnas.

 

Audringos ovacijos nuaidėjo visam turnyrui. Paklausti žiūrovai vertino renginį kaip vieną geriausių metų renginių, nenusileidžiančių Bushido „Heros“ turnyrams. Mūsų federacijos kovotojai dar kartą irodė, kad jie yra vieni iš geriausių kovotojų Lietuvoje ir tikimės, kad šis turnyras jiems atvers vartus į plačiuosius vandenis.

Foto/Video

Komentarai

Kalendorius

Prisijunkite prie mūsų

 

All rights reserved © 2003-2019 Kudo Federation Lithuania | Hosted & Secured by nano