Kudo LT

Tarptautinė Kudo vasaros stovykla

Liepos 17 – 21 d. Lietuvos Kudo Sporto Federacija organizavo Tarptautinė Kudo vasaros stovyklą Dauguose. Toks renginys LKSF istorijoje buvo organizuojamas pirmą kartą.

Tarptautinė Kudo vasaros stovykla

 

Liepos 17 – 21 d. Lietuvos Kudo Sporto Federacija organizavo Tarptautinė Kudo vasaros stovyklą Dauguose. Toks renginys LKSF istorijoje buvo organizuojamas pirmą kartą.

Šioje stovykloje dalyvavo virš 60 žmonių iš tokių klubų kaip „Cunamis“, „Tonusas“, „Faiteris“, „Hidza“, „Hokuto“, svečiai iš Kaliningrado bei svečias iš Kipro.

Pagrindis stovyklos instruktorius buvo 4 dano meistras iš Japonijos Shinya Tsuchida.

Stovykla buvo vykdoma su ypatinga programa jauniesiems sportininkams, todel, LKSF surengė aukšto lygio sporto stovyklą.

 

Liepos 17 diena:

 

Dalyviai atvyko į stovyklą, papietavo ir turėjo seminarą su meistru iš Japonijos – Shinya Tsuchida. Meistras atliko Kihon bei Ido bazinę techniką, atliko keletą gynybos pratimų.

Po seminaro visi stovyklautojai privalėjo rinktis stadione, kur buvo vykdomos stovyklos krikštynos. Sportininkai turėjo atlikti užduotis keturiose stotelėse: proto, drąsos, jėgos ir vikrumo. Po kiekvienos užduoties sportininkai buvo pažymimi dantų pasta, guašu, putomis ir miltais. Po krikštynų sportininkai dalinosi geromis emocijomis.

 

Liepos 18 diena:

 

Diena prasidėjo nuo rytinės treniruotės, kuria pravedė LKSF prezidentas Ilgaras Gružinskas ir Sensei Shinya Tsuchida. Pietinėje dalyje sportininkai dalyvavo klubų futbolo varžybose. Šių varžybų nugalėtojai tapo klubas „Faiteris“, kurie buvo apdovanoti arbūzu. Vakarinėje dalyje vaikų grupės treniruotę pravedė 1 Dan juodo diržo instruktorius – Vilius Tarasevičius. Treniruotėje buvo skiriama dėmesys koordinacijai, vikrumui ir kovinėms kombinacijoms.
Vakarinėje suaugusių treniruotėje, meistras iš Japonijos demonstravo kovines kombinacijas. Sportinkai buvo patenktinti aukštu meistro lygiu ir puikiu pratimų paaiškinimu.

Vakare sportininkai turėjo laisvo laiko futbolui, tinkliniui ir maudynėms.

 

Liepos 19 diena:


Rytinės treniruotės instruktoriai 1 Dan Vilius Tarasevičius ir 4 Dan Shinya Tsuchida. Treniruotės metu meistras stiprino viršutinė dalį ir atliko pratimus presui.

Po pietų sportininkai rinkosi stadione ir buvo nustebinti neeilinė programa – „Balionu karu“.  Sportininkai buvo padalinti į dvi komandas, kurios gavo po 100 balionų. Tokiu karštu oru, šis balionų mūšis buvo ypatinga programa, kuri paliko geriausius įspudžius visiems.

Vakarinės vaikų treniruotės instruktorius buvo 1 Dan Igor Nebaraka. Instruktorius daugiausiai dėmesio skyrė koviniu įgudžių ir pritaikymo lavinimui.

Vakarinėje suaugusių treniruotėje, Sensei Shinya Tsuchida, atliko mėtimų technikos treniruotę. Sportininkai buvo supažindti su baziniais dziudo metimais. Dauguma sportininkų pasisėmė daug patirties.

Viena iš pagrindinių stovyklos programų buvo naktinė treniruotė. Sportininkams tai buvo pirmas kartas, kada stovyklos metu jie buvo žadinami ir vedami laukan. Naktyje, fakelų apsuptyje, meistras iš Japonijos atliko kihon bazine techniką, o treniruotės gale, visa stovykla prabilo japoniškai, kada visi su meistru kartoju Kudo principus.

 

Liepos 20 diena:

 

Kadangi, naktį vyko naktinė treniruotė, rytinės treniruotės metu sportininkams buvo leidžiama pailsėti.

Vakarinėje treniruotės metu jauniesiems spotininkams treniruotę pravedė 2 Dan meistras, LKSF prezidentas, Ilgaras Gružinskas. Treniruotės metu vaikams buvo lavinamas vikrumas ir gerinama kojų spyrių technika. Taipogi, jaunieje sportininkai turėjo „Sumo“ varžybėles. Emocijos tryško per kraštus.

Vakarinėje suaugusių treniruotėje, meistras pademonstravo keletą smaugimų ir gudrybių pagaunat kojų smūgius. Po technikos visi sportininkai sparingavosi  30 kovų. Treniruotė visiems paliko teigiamą įspūdį.

Po treniruočių visi treneriai dalyvavo „Sayonara“ atsisveikinimo vakarėlyje, kur dalinosi įspudžiais, dėkojo meistrui iš  Japonijos už žinias bei kalbėjo apie bendradarbiavimą ateityje.

 

Liepos 21 diena:

 

Visi sportininkai išvyko namo.
Apibendrinus stovyklą, daugumai sportininkų ši stovyklą buvo neeilinė ir paliko gerus įspudžius. Tikimės, kad kitais metais, sportininkų šioje stovykloje bus dvigubai.
Ačiū visiems organizatoriams ir dalyviams.

OSU!

 

Daugiau foto ir video:   http://www.facebook.com/ltkudo

Komentarai

Kalendorius

Prisijunkite prie mūsų

 

All rights reserved © 2003-2022 Kudo Federation Lithuania | Hosted & Secured by nano